Wyniki Mistrzostw Miasta Bielska-Białej w pływaniu dla Szkół Ponadgimnazjalnych - 26.04.2018 r.


Tegoroczne "Mistrzostwa Miasta Bielska-Białej w pływaniu dla Szkół Ponadgimnazjalnych" odbyły się na pływalni "Troclik" 26 kwietnia. Współorganizatorami imprezy byli: Urząd Miejski w Bielsku-Białej oraz Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

O 12 kompletów medali i dyplomów rywalizowali: 62 zawodniczki i 66 zawodników reprezentujący 12 szkół. W zawodach wystartowało 14 sztafet – 6 żeńskich i 8 męskich.

Puchar za zajęcie I miejsca w punktacji łącznej, podobnie jak w roku ubiegłym, zdobyło IV LO im. Komisji Edukacji Narodowej (255 punków). II miejsce w tej klasyfikacji zajęło I LO im. Mikołaja Kopernika (193 punkty), a III miejsce przypadło w udziale III LO im. Stefana Żeromskiego (183 punkty).

Zdjęcia z Mistrzostw są dostępne na stronie internetowej Beskidzkiego WOPR - w zakładce "Galeria".
Szkoły i wychowawcy zainteresowani otrzymaniem większej ilości zdjęć proszeni są o kontakt na adres mailowy: biuro@wopr.bielsko.pl

Informacje i wyniki Mistrzostw z lat poprzednich są dostępne na stronie internetowej Beskidzkiego WOPR - w zakładce „Kursy i szkolenia/Inne kursy i zawody pływackie”.

Do pobrania:
Wyniki