Wyniki Mistrzostw Miasta Bielska-Białej w pływaniu dla Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych - 21.06.2017 r.


W dniu 21 czerwca 2017 r. na odkrytej pływalni "Start" Beskidzkie WOPR, przy współpracy Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej oraz Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, zorganizowało "Mistrzostwa Miasta Bielska-Białej w pływaniu dla Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych".

O 12 kompletów medali i dyplomów rywalizowało 80 zawodników i 84 zawodniczki reprezentujących 15 szkół podstawowych oraz 24 zawodników i 29 zawodniczek reprezentujących 6 szkół gimnazjalnych.

Zwycięzcy konkurencji indywidualnych po raz pierwszy otrzymali w nagrodę również pamiątkowe czepki z logo organizatorów.

W zawodach wystartowało 26 sztafet – 14 żeńskich i 12 męskich.

Puchar za zajęcie I miejsca w punktacji łącznej szkół podstawowych, zdobyła SP nr 36 w Bielsku-Białej (196 punktów). II miejsce w tej klasyfikacji zajęła SP nr 13 w Bielsku-Białej (126 punktów), a III miejsce przypadło w udziale SP w Buczkowicach (83 punkty).

Puchar za zajęcie I miejsca w punktacji łącznej szkół gimnazjalnych, zdobyło Gimnazjum nr 9 w Bielsku-Białej (183 punkty). II miejsce w tej klasyfikacji zajęło Gimnazjum w Buczkowicach (44 punkty), a III miejsce przypadło w udziale Dwujęzycznemu Gimnazjum nr 2 w Bielsku-Białej (25 punktów).

Zdjęcia z Mistrzostw są dostępne na stronie internetowej Beskidzkiego WOPR - w zakładce "Galeria".
Informacje i wyniki Mistrzostw z lat poprzednich są dostępne na stronie internetowej Beskidzkiego WOPR - w zakładce „Kursy i szkolenia/Inne kursy i zawody pływackie”.

Do pobrania:
Wyniki