Wyniki Otwartych Mistrzostw Miasta Bielska-Białej w Pływaniu Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych - 16.06.2016 r.


W dniu 16 czerwca 2016 r. na odkrytej pływalni "Start" Beskidzkie WOPR, przy współpracy Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej oraz Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, zorganizowało "Otwarte Mistrzostwa Miasta Bielska-Białej w pływaniu Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych".

O 12 kompletów medali i dyplomów rywalizowało: 84 zawodników i 91 zawodniczek, reprezentujących 15 szkół podstawowych oraz 40 zawodników i 24 zawodniczki reprezentujących 8 gimnazjów. W zawodach wystartowało 20 sztafet ze szkół podstawowych – 11 żeńskich i 9 męskich oraz 6 sztafet z gimnazjów - 2 żeńskie i 4 męskie.

Puchar za zajęcie I miejsca w punktacji łącznej szkół podstawowych, zdobyła SP nr 36 w ZSO im. Armii Krajowej (161 punktów). II miejsce w tej klasyfikacji zajęła SP nr 13 im. Władysława Jagiełły (117 punktów), a III miejsce przypadło w udziale SP nr 1 w Kozach im. Jana III Sobieskiego (81 punktów).
Puchar za zajęcie I miejsca w punktacji łącznej szkół gimnazjalnych, zdobyło Gimnazjum nr 9 w ZSO im. Armii Krajowej (160 punktów). II miejsce w tej klasyfikacji zajęło Gimnazjum nr 1 im. Władysława Andersa (39 punktów), a III miejsce przypadło w udziale Gimnazjum nr 11 im. Jerzego Kukuczki (27 punktów).

Zdjęcia z Mistrzostw są dostępne na stronie internetowej Beskidzkiego WOPR - w zakładce "Galeria".

Informacje i wyniki Mistrzostw z lat poprzednich są dostępne na stronie internetowej Beskidzkiego WOPR - w zakładce „Kursy i szkolenia/Inne kursy i zawody pływackie”.